شبکه مشاوران مدیریت شاپرک

مشاوران مدیریت شاپرک

پلتفرم مشاوران مدیریت شاپرک.

اگر در زمینه کسب وکار، به دنبال جدیدترین مقالات از شرکتهای معروف دنیا هستید، پیشنهاد میکنم به وبسایت مشاوران مدیریت شاپرک حتما سربزنید. شبکه مشاوران مدیریت شاپرک به عنوان اولین پلت‌فرم ارائه خدمات مشاوره در ایران در سال ۱۳۹۷ شروع به کار نمود.

صنعت مشاوره مدیریت در ایران بسیار دست نخورده است و جای رشد بالایی دارد و مشاوران می توانند تاثیر بسیار زیادی در آینده کسب و کارها در ایران داشته باشند. بنابراین در سرتاسر ایران این فرصت برای مشاوران در زمینه های مختلف کسب و کاری وجود دارد که به صورت حرفه ای وارد کار مشاوره در کلاس جهانی بشوند، به شرکتها در حل مساله و رشد کمک کنند و بازده بالایی در یک شرکت مشاوره و یا به عنوان یک فریلنسر کسب کنند. این مشاورین می‌توانند در حوزه‌های بازاریابی و فروش، منابع انسانی، مالی، تحول دیجیتال و فناوری اطلاعات، بهینه سازی عملکرد و فرایند و … اقدام به ارائه خدمات مشاوره مدیریت نمایند.

به همین منظور مدرسه مشاوره شاپرک اقدام به توسعه توانمندی مشاوران و استاندارد سازی خدمات مشاوره مدیریت در ایران نموده است. ساختار این پلتفرم از دو قسمت اصلی تشکیل شده:

۱) شبکه فارغ التحصیلان مدرسه مشاوره مدیریت شاپرک

در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ شرکت تجربه شاپرک آبی با رویکرد ارائه خدمات مشاوره مدیریت تاسیس گردید. تا کنون به بیش از ۸۰ شرکت و سازمان بین‌المللی و ایرانی خدمات مشاوره و آموزشی خود را با استانداردهایی در کلاس جهانی ارائه نموده است.

شرکت تجربه شاپرک آبی برای اولین بار در ایران از آذر ماه سال ۱۳۹۶ با هدف آموزش مشاورانی که در صنعت کشور تحول مثبت ایجاد کنند، اقدام طراحی و برگزاری دوره پرورش مشاوره مدیریت به اسم «مدرسه مشاوره شاپرک» نمود.

۲) ترجمه مقالات روز دنیا در حوزه کسب و کار

یکی از چالش های مدیران و صاحبان کسب و کارها، به روز نگهداشتن اطلاعات در حوزه ها و اکوسیستم هایی که مشغول به فعالیت هستند می باشد. بدلیل فشار کاری و نیاز به انجام و پیگیری چندین کار همزمان، کمبود وقت یکی از دقدقه های رایج این مدیران است. در نتیجه مطالعه کتاب و یا شرکت در همایش، جز اولویت های اول چنین افرادی نخواهد بود.

به همین دلیل شبکه مشاوران مدیریت شاپرک در راستای افزایش دانش همه علاقه مندان و توانمند سازی صاحبان کسب و کارها اقدام به ارائه مقالات معروف دنیا (در قالب ترجمه و یا چکیده) که در مدت زمان ۵ الی ۱۰ دقیقه قابل مطالعه هستند کرده است.

مقالات تسهیل موانع پیش روی کسب و کارها در دوران کرونا

شیوع ویروس کرونا، قبل از هر چیز یک فاجعه انسانی است و زندگی صدها هزار نفر را تحت تأثیر قرار داده است. این ویروس همچنین تأثیر فزاینده‌ای بر اقتصاد جهانی دارد. تیم مشاوران مدیریت شاپرک با رویکرد ارائه‌‌ راه حل های به روز و در سطح جهانی، اقدام به ترجمه و تالیف مقالاتی به منظور تسهیل موانعی پیش‌روی کسب و کارها نموده است. این مجموعه آخرین مقالات و مطالعات برترین شرکت‌های مشاوره مدیریت دنیا هستند که از طریق لینک زیر قابل دسترس می‌باشند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =