درباره مشاوران آی تی برتر

تأثیر فناوری اطلاعات و آی تی (IT)

را همه ما در زندگی روزمره و کسب و کار خود احساس کرده ایم. بعضی از ما بیشتر و بعضی کمتر از این تاثیرات مطلع هستیم. استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات جزئی از زندگی ما شده است، مانند سرویس های اینترنت، ایمیل، شبکه های اجتماعی، سامانه های پیام رسان و …

ولی کمتر افرادی هستند که از این موضوع مطلع باشند، برای اینکه این سرویس ها و خدمات دائم در دسترس ما باشند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم، مهندسان و متخصصان آی تی می بایست شبانه روز فعالیت کنند تا زیر ساخت این امکانات برای ما فراهم باشد.

همچنین متخصصان و مشاورانی باید در کنار ما باشند تا بتوانند از این زیرساخت استفاده کرده و خدمات آی تی مورد نظر ما را تحویل دهند. به همین خاطر است که در اکثر سازمان های متوسط و بزرگ واحدی بنام آی تی (و یا انفورماتیک) دارند که افرادی با تخصص های مختلف از حوزه های نرم افزار، پایگاه داده، شبکه و وب در کنار هم جمع میکنند تا امکان بهره گیری اثربخش از فناوری اطلاعات را برای سازمانشان مهیا سازند.

البته همه سازمان ها و کسب و کارها واحد آی تی نداشته (بدلایل استراتژیکی و اقتصادی) و حتی لزومی هم ندارد که داشته باشند، مانند کسب و کارهای کوچک، دفاتر خدماتی و فروشگاه ها.

گروه مشاوران آی تی برتر

با ۸ سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف IT، جهت خدمت رسانی به کسب و کارهای نو، کوچک و متوسط و همچنین افزایش مهارت های استفاده از فناوری اطلاعات، تصمیم به راه اندازی وب سایت مشاوران آی تی برتر جهت ایجاد پل ارتباطی و معرفی به مخاطبان خود نموده است.